הלוואה לפתיחת עסק

קיבלתם החלטה לפתוח עסק חדש? מזל טוב! עכשיו עליכם ללמוד ולהבין את העולם העסקי על מנת להצליח לנהל את העסק נכון.

ידעתם שעשרות אלפים של עסקים חדשים מוקמים בישראל מדי שנה? אז הנה עובדה נוספת, רבים מהם אינם שורדים את השנה הראשונה. מצוקה קשה של אשראי היא אחת מהסיבות המרכזיות לכך שעסקים לא שורדים.

אז איך תעשו את זה אחרת?

הלוואה לפתיחת עסק – מאחורי הקלעים

יזמים המעוניינים בהקמת עסקים חדשים נדרשים לגייס מימון לעסק חדש לצורך פתיחת העסק. הבעיה היא שהבנקים רואים בעסק חדש סיכון כספי ואינם ממהרים לאשר הלוואה לפתיחת עסק. לכן על יזם המעוניין בהלוואה להקמת עסק או בהלוואה לעסק חדש להשיג הלוואה לפתיחת עסק מקרן מימון בערבות של המדינה, קרן מימון פילנתרופית, חברה חוץ בנקאית למימון או מכל אפשרות אחרת שיוכל.

מוכר לכם?

גם אתם מחפשים הלוואה לעסק חדש?

פנו ליועצים שלנו המתמחים בהלוואות לעסקים ובהלוואות לעסקים מתחילים. הם יסייעו לכם לגייס מה שנדרש לעסק שלכם- הלוואה להקמת עסק, או אפילו הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי, כך שתוכלו להיות בראש שקט ולהתמקד בהקמת העסק ובפיתוחו.

נשמח לייעץ לכם על הלוואות לעסקים בהקמה בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו להגשת בקשה, ונקבע עימכם פגישה לבירור הצורך שלכם בהלוואות להקמת עסק חדש וייעוץ למסלול הטוב ביותר עבורכם.

סוגים שונים של הלוואה לפתיחת עסק חדש

נשמח לסייע במידע לכל יזם שעסוק בהקמת עסק ונזקק לפתרונות מימון לפתיחת עסק לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורו מבין המסלולים של הלוואות לעסקים חדשים:

  • הלוואה להקמת עסק חדש במסלול בנקאי– פניה אל הבנקים לצורך גיוס הלוואה לפתיחת עסק מוגשת על ידי לא מעט יזמים. באפשרות הבנקים להציע הלוואה להקמת עסק שתהיה נוחה יחסית, אולם הם רואים בכך סיכון רב ולא ימהרו לאפשר זאת.
  • הלוואה לעסק חדש באמצעות חברת מימון חוץ בנקאית– גיוס כזה הינו בהחלט אפשרי, אולם הריביות במסלול כזה הינן גבוהות יותר.
  • הלוואות לעסקים מתחילים מקרן מדינה– בשל החשיבות הרבה שרואה המדינה בעסקים חדשים היא הקימה קרנות אשר מעניקות הלוואות לעסק קטן ובינוני. אלה מאפשרות מתן הלוואות של עד 500,000 ש"ח לעסקים מתחילים עד תקופה של 5 שנים בריבית ממוצעת.
  • הלוואה לפתיחת עסק מקרן פילנתרופית– קיימות מספר קרנות במימון פילנתרופי שמטרתן לסייע לעסקים קטנים ובינוניים, והן מעניקות הלוואות שונות למימון עסקים חדשים.

תנאים נדרשים לצורך אישור ההלוואה: הגשה של תכנית עסקית מפורטת ומקצועית, שתאפשר בדיקה של היתכנות עסקית, בחינה של הבקשה, ובדיקה אודות אפשרות ההלוואה לשרת את מטרות העסק החדש.

הלוואה להקמת עסק קטן

כשמדובר על הלוואה לעסקים קטנים בנקים נוטים להקשות עוד על מתן הלוואות. במצב כזה מומלץ מאוד לפנות ליועצים מומחים מנוסים ומקצועיים שיציעו פתרונות חלופיים למימון, בעיקר מקרנות ייעודיות למימון, אך גם מאפשרויות נוספות למימון.

חולמים על הקמת עסק קטן?

עסוקים בהקמת עסק קטן?

מעוניינים לבחון אופציות מימון לעסקים חדשים? פנו אלינו!

הלוואה לקניית עסק

בקנייה של עסק קיים ישנם יתרונות רבים, והסיכון קטן בהרבה מאשר בהקמה של עסק מאפס- כיוון שמדובר בעסק פעיל, התשתית העיקרית קיימת ורוב הציוד הנדרש כבר ישנו, אולם רכישה של עסק קטן דורשת סכום התחלתי גבוה מאוד.

איך אפשר לעשות את זה באופן יציב ובטוח? בדקו את מצב העסק: האם ישנם חובות או לא, האם הוא שומר על שם טוב או לא, בחנו היטב את הדוחות מספר שנים אחורה. בהתאם לכך תוכלו להכריע האם אתם עומדים לעשות צעד נכון שיוביל אתכם להצלחה, או שלא ועדיף לוותר עליו. אחרי שווידאתם שהעסק שווה לרכישה ויוביל אתכם להצלחה- פנו להשגת הלוואה לרכישת עסק.