הלוואה לעסקים קטנים

 

 

אצלנו תמצאו את ייעוץ ההלוואות שאתם מחפשים: מקורות מימון לעסקים קטנים, הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית, הלוואה לפתיחת עסק קטן, הלוואה לעוסק פטור, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים והלוואות לעסקים בינוניים.

הלוואה לעסקים קטנים – איך עושים את זה נכון

ברשותכם עסק קטן? את בית העסק שלכם בנית בעשר אצבעות ואתם מוכנים לעשות הכל על מנת להצעיד אותו קדימה? אתם במקום הנכון!

עולם העסקים הוא דינמי ומשתנה במהירות רבה. לצורך הצעדת העסק קדימה עליך לקבל מענה לצרכי העסק מהיר ככל האפשר. אנחנו כאן איתך ובשבילך. חשוב לנו שתתרכז במה שחשוב לך ובהעצמה וקידום של העסק שלך

עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בהשגת אשראי לעסק לצורך צמיחה ולצורך פעילות שוטפת, לרכישה של מלאי חדש, להלוואות גישור, לתשלומי חשבונות ותשלומי מיסים, לפתיחת סניף או לשיפוץ- לא אחת מתקשים להשיגו

צוות היועצים המקצועי והמומחה שלנו ילווה אתכם בכל הדרך החל מהבנת הצורך ובניית התכנית העסקית ועד לאישור הבקשה וקבלת ההלוואה:

 • ליווי אסטרטגי וליווי עסקי לכל ארכו של התהליך
 • הגשת בקשת הלוואה לעסק קטן אל קרן סיוע
 • ייצוג של העסק שלכם בתהליך בקשה להלוואה לעסקים קטנים עד שתקבלו את ההלוואה.
 • ליווי העסק וסיוע בכתיבה של תכנית עסקית לצורך בקשת מימון עסקים קטנים
 • מגוון רחב של אפשרויות מימון וקרנות סיוע שונות
 • ניצול של התחרויות בין המוסדות הפיננסיים לטובתכם!
 • נתאים עבורכם את ההלוואה המתאימה ביותר בהתאם לצורך שלכם מבחינת הפונקציות השונות.
 • הלוואה לעסקים קטנים למטרות שונות: מימון של הון חוזר, גישור על פערים בתזרים מזומנים, השקעה או צמיחה, הקמה של עסק חדש, הקמה של פס ייצור, פיתוח תעשייתי, רכישה של מלאי חדש, הלוואות גישור, תשלומי חשבונות ותשלומי מיסים, פתיחת סניף, שיפוץ, ועוד.

הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים

שיעורי ההישרדות של עסקים קטנים ובינוניים בישראל לאחר 4 שנים מפתיחת העסק עומדים על 50-65 אחוזים.  הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים היא צורך בסיסי לכל עסק לשיפור ולפיתוח העסק, לרכישת ציוד ומוצרים, הגדלה ושיפוץ. אם אתם לא מעוניינים להיכנס לסטטיסטיקה הזו פנו אלינו ונשמח לעזור.

 

מסלולים אופציונליים לצורך הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים:

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה: הלוואה נוחה במטרה לעודד פתיחה והקמה של עסקים חדשים על ידי פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים, וכן יצירה של מקומות עבודה נוספים. תנאים בסיסיים לקבלת הלוואה כזו:

 • עסק רשום כעוסק פטור, עוסק מורשה, עמותה, חברה או שותפות.
 • חשבון העסק והחשבונות האישיים של בעלי המניות אינם מעוקלים ואינם מוגבלים.
 • אין תהליכים של כינוס נכסים, של הקפאה, של הסדרי נושים או פירוק בעסק.
 • אין לעסק חוב פגום ולא מתנהלים כנגד העסק הליכים של הוצאה לפועל.
 • עסקים קטנים ובינוניים מוגדרים ככאלה בהתאם לכמות העובדים המועסקים בהם, ובהתאם למחזורי ההכנסות. כשמדובר בהלוואות ייעודיות יש לוודא שהעסק עומד בהגדרות.

הלוואה בנקאית: הלוואה זו דורשת פחות תנאים לצורך קבלתה, אך היא אטרקטיבית פחות.

הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים מגופים פרטיים: יזמים שונים מקשרים בין בעלי ממון המעוניינים בהשקעה אל עסקים המעוניינים בהלוואה. חשוב לאתר מתוך האפציות השונות של ההשקעה את האופציות המתאימות לכם מבחינת תנאי הריבית והחזרת ההלוואה. היועצים שלנו מומחים ובעלי נסיון והצלחה במסלולים כאלה.

הלוואה למימון עסקים קטנים ובינוניים מקרנות סיוע: תורמים שונים יצרו קרנות להענקת סיוע עבור עסקים קטנים ובינוניים. קרנות כאלה מאפשרות הלוואות של סכומים נכבדים ולרוב לא דורשות עמלות וריבית, אך דורשות ביטחונות בדמות ערבים שהם בעלי הכנסות קבועות. חלק מן הקרנות פונות לאוכלוסיות מסוימות כמו בעלי מוגבלויות, אוכלוסיות פריפריה, עולים חדשים או יוצאי ארצות מסוימות, יוצאי צבא, וכדומה.