הלוואות לעסקים ללא ריבית

 

 

מחפשים להרחיב את העסק ומתעניינים בהלוואות?  טוב שהגעתם אלינו! צוות היועצים המומחה והמקצועי שלנו כאן כדי לכוון אתכם איך עושים את זה נכון:

הלוואות לעסקים ללא ריבית – איך עושים את זה?

החלטה על לקיחת הלוואה עבור העסק דורשת תכנון וחשיבה, ויש להתחשב בתחזית השנתית של העסק ובצפי להכנסות על מנת להחליט על הלוואה שהעסוק יוכל לעמוד בתנאי החזרתה.

ומה עם הריבית?

הלוואה בסכום גבוה לעסק תגרור בעקבותיה החזרים נלווים משמעותיים של ריבית.

על מנת להפוך את ההלוואות לאטרקטיביות יותר עבור בעלי עסקים- מציע עולם הפיננסים והבנקאות מגוון רחב של מסלולי הלוואה, בתנאים שונים ובריביות שונות, וכן אפשרות נוספת, בעיקר מקרנות פילנתרופיות או קרנות מדינה, של הלוואות לעסקים ללא ריבית או הלוואות לעסקים בריבית נמוכה.

תהליך קבלת הלוואות כאלה הוא לרוב מורכב וארוך יותר מבקשת הלוואות סטנדרטיות. בקרנות מסוימות לצורך קבלת הלוואה לעסקים ללא ריבית נדרשים להציג מספר גבוה יותר של ערבים (3 או 4), נדרשת הצגת הון עצמי בערך של 20% מגובה ההלוואה, הוכחת תושבות במדינת ישראל, הוכחה למחסור במקורות מימון, הצגה של תכנית עסקית, בדיקה מקיפה של מצב העסק הפיננסי, ועוד, אולם מאמץ כזה הוא בהחלט משתלם.

המסלולים שמתאפשרים בכל קרן הם שונים, ודרישות הסף שונות. קרן מסוימת מסייעת לעולים חדשים הנזקקים להלוואות ללא ריבית לעסקים, אחרת פונה לעסקים קטנים בלבד, קרן נוספת מעניקה הלוואה חברתית ללא ריבית רק לעסק חדש, וקרנות אחרות מציבות בתנאי הסף אזורים גיאוגרפיים מסוימים.

פנו אלינו על מנת שתצליחו להגיע לקרנות המתאימות לעסק שלכם, למטרות שלכם ולצרכים שלכם, ולהגדיל את סיכוייכם לאישור ההלוואה. זו המומחיות שלנו!

 

הלוואות לעסקים ללא ערבים- איך עושים את זה?

הלוואות לעסקים ללא ערבים ניתנות לעסקים הזקוקים להלוואה למימוש מטרות עסקיות מגופים חוץ בנקאיים ללא החתמה של ערבים אלא בתמורה לביטחונות כמו תזרים קבוע לעסק וכדומה.

הלוואות לעסקים ללא ערבים מאפשרות מתן הלוואות מהירות בזמן קצר, עד עשרות אלפי שקלים ומתאימות גם ללקוחות שחשבונם מוגבל וללקוחות ללא אפשרות מתן צ'קים.

הלוואות סטנדרטיות לעסק מצריכות ערבים, אך קרובים רבים נמנעים מחתימה על ערבות בשל חוסר רצון וחוסר יכולת להבטיח החזר של הלוואה במקרה הצורך, ולכן ישנו קושי באיתור ערבים, ובנוסף בעלי עסקים לא תמיד מעוניינים ליידע את הסביבה אודות לקיחת הלוואה ולכן לא מעוניינים בערבים.. גם לאחר מציאת ערבים ישנו תהליך שאורך זמן רב של וידוא הבטחונות שלהם. הלוואות לעסקים ללא ערבים מייתרות את מציאת הערבים, מורידות עול נוסף ומקצרות את הדרך.

מקורות להלוואה ללא ערבים:

  • בנק- מאפשר הלוואות ללא ערבים בהסתמך על הכנסה קבועה לחשבון הבנק
  • חברות ביטוח שונות מאפשרות ללקוחות בעלי קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים קבלת הלוואה עסקית ללא ערבים כשהחיסכון משמש ביטחון להחזרת הלוואה.
  • חברות אשראי- מאפשרות הלוואות של עד עשרות אלפי שקלים מבלי להשפיע על מסגרת האשראי בהתאם לכרטיס האשראי שמחזיק הלקוח.
  • גופים חוץ בנקאיים

לפני שאתם פונים לקבלת הלוואות לעסקים ללא ערבים בדקו:

  • מהם הביטחונות שברשותכם?
  • מהו הסכום שאתם זקוקים לו?
  • מהו הסכום שבאפשרותכם להחזיר מדי חודש?
  • מהי רמת הדחיפות שלכם לקבלת ההלוואה?

פנו אלינו על מנת שתצליחו להגיע למסלולי ההלוואה המתאימים לעסק שלכם, למטרות שלכם ולצרכים שלכם, ולהגדיל את סיכוייכם לאישור ההלוואה. זו המומחיות שלנו!

הלוואות לעסקים ללא בטחונות

הגוף המלווה מבקש לוודא את קיומה של עתודה כספית שתוכל במקרה הצורך לשמש כהחזר להלוואה. לא תמיד יש עתודות כאלה ובטחונות כאלה. מה עושים?

גם הגופים המלווים מבינים זאת היום ומבקשים לבדוק פרמטרים אחרים במסלול של הלוואות לעסקים ללא בטחונות.  פנו אלינו על מנת שתצליחו להגיע למסלולי ההלוואה המתאימים לעסק שלכם, למטרות שלכם ולצרכים שלכם, ולהגדיל את סיכוייכם לאישור ההלוואה. זו המומחיות שלנו!